Dziękujemy za Wasz udział w Marszu Miliona Serc!

01/10/2023
Dziękujemy za Wasz udział w Marszu Miliona Serc 1

Pogoda i frekwencja dopisały – wspólnie pokazaliśmy, że opozycja jest zmobilizowana i zmotywowana przed ostatnią wyborczą prostą. Wiemy, że przyjeżdżaliście z całej Polski, dlatego jeszcze raz dziękujemy Wam za udział w marszu i zachęcamy do dzielenia się ze znajomymi zdjęciami i relacjami.

Pokazaliśmy, że stoi za nami dobra energia i miliony serc, które chcą zmiany na Polskę demokratyczną, liberalną i wolnościową. Teraz pora na zwycięstwo wyborcze!NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE