DOLNOŚLĄSKIE


DOLNOŚLĄSKIE

Dolnośląskie, ze stolicą we Wrocławiu, to wyspa ciepła zarówno według meteorologów, jak i politologów. W tym zamieszkanym przez niemal 3 miliony mieszkańców województwie Nowoczesna dysponuje silnymi strukturami samorządowymi. Wrocławian reprezentuje w Sejmie parlamentarzysta Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski, a przewodniczącym dolnośląskiej Nowoczesnej jest Tadeusz Grabarek.RADNE I RADNI SAMORZĄDÓW LOKALNYCH


Radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

Jacek Iwancz

Wiceprzewodniczący Komisji Kultury, Nauki i Edukacji, członek Komisji Polityki Społecznej Zdrowia i Rodziny, członek Komisji Współpracy Zagranicznej, członek Komisji Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zaangażowany w prace nad Statutem Młodzieżowego Sejmiku oraz pomysłodawca projektu Lekcje o Demokracji skierowanego do szkół średnich.

profil Instagrama

profil Facebooka


Wiceprzewodniczący Rady Miasta Świdnicy

Lech Bokszczanin

Członek Komisji Budżetu i Finansów oraz Komisji Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury. Zaangażowany w Strajk Kobiet, Męskie Wsparcie Strajku Kobiet i prodemokratyczne ruchy miejskie. Członek Rady ds Równego Traktowania przy Prezydencie Świdnicy.

profil Twittera

profil Facebooka


Radna Rady Miasta Głogów

Bożena Czekańska-SmykallaRadna Rady Miasta Wrocław

Dorota GalantRadny Rady Miasta Wrocław

Tadeusz GrabarekRadny Rady Miasta Wrocław

Tomasz HanczarekRadna Rady Miasta Wrocław

Agnieszka KędzierskaRadna Rady Miasta Wrocław

Jolanta NiezgodzkaRadna Rady Miasta Wrocław

Magdalena Razik-TrziszkaRadny Rady Miasta Wrocław

Piotr Uhle
NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE