ŁÓDZKIE


ŁÓDZKIE

Łódzkie to nie tylko industrialna przeszłość, to także kulturalna teraźniejszość i obiecująca przyszłość. To dwuipółmilionowe województwo leży w samym sercu Polski i rozwija się równie dynamicznie, co niedaleka Warszawa. Przewodniczącym aktywnych i sprawnych struktur łódzkiej Nowoczesnej jest Marcin Gołaszewski.RADNE I RADNI SAMORZĄDÓW LOKALNYCH


Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi

Marcin Gołaszewski

W swojej działalności opiera się na wspieraniu aktywności obywatelskiej i pomaganiu mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów. Reprezentuje Łódź w Związku Miast Polskich oraz Polskę w Komitecie Regionów Rady Europy.

[email protected]

Twitter

Instagram

Facebook


Radna Rady Miejskiej w Łodzi

Emilia Susniło-Gruszka

Przewodnicząca Komisji Jednostek Pomocniczych Miasta, wiceprzewodnicząca Komisji Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej oraz Komisji Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej. Zajmuje się także Prawami Kobiet oraz partycypacją mieszkańców w rozwoju miasta – jest jedną z inicjatorek przeprowadzenia w Łodzi pierwszego panelu obywatelskiego.

[email protected]

Facebook


Radny Rady Miejskiej w Łodzi

Damian Raczkowski

Wiceprzewodniczący klubu Koalicji Obywatelskiej. Przewodniczący Komisji ds. Budżetu Obywatelskiego, wiceprzewodniczący trzech komisji: Edukacji, Skarg Wniosków i Petycji oraz Nagród i Odznaczeń. Jest również członkiem Komisji Ochrony Środowiska. Zaangażowany w miejski program likwidacji kopciuchów, pomysłodawca placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdującego się przy Łódzkiej Manufakturze. Z rekomendacji Prezydenta Miasta Przewodniczący Rady Społecznej Miejskiego Centrum Medycznego Widzew.

[email protected]

Facebook


Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego

Iwona Lewandowska

Wiceprzewodnicząca klubu Koalicji Obywatelskiej w Sejmiku. Pracuje w Komisji Ochrony Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej oraz Komisji Nauki, Kultury i Sportu. Z racji wiedzy zawodowej koordynuje prace klubu także w zakresie bezpieczeństwa publicznego. Członkini rad społecznych: Specjalistycznego Psychiatrycznego ZOZ w Łodzi oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu.

[email protected]

Facebook


Radna Rady Miasta Skierniewice

Justyna Kulig

Członkini Komisji Budownictwa, Planowania Przestrzennego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miasta Skierniewice, Komisji d/s Samorządu, Zdrowia, Pomocy Społecznej oraz Ładu i Porządku Publicznego Rady Miasta Skierniewice, Komisji Kultury, Sportu i Współpracy z zagranicą Rady Miasta Skierniewice oraz Komisji d/s Oświaty i Młodzieży Rady Miasta Skierniewice.

[email protected]NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE