PODKARPACKIE


PODKARPACKIE

Podkarpacie dało się wszystkim dobrze poznać od początku wojny w Ukrainie – to województwo jest na pierwszej linii Polskiego, Europejskiego i NATO-wskiego wsparcia dla naszych wschodnich sąsiadów. To region, który podczas niedawnych wyborów prezydenckich w Rzeszowie pokazał, że współpraca opozycji może przynosić zwycięstwa nawet w tradycyjnie konserwatywnych regionach. Podkarpackiej Nowoczesnej przewodzi Krzysztof Feret.RADNE I RADNI SAMORZĄDÓW LOKALNYCH


Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Krzysztof Feret

Zajmuje się rozwojem regionalnym, infrastrukturą transportową i komunikacją, a także turystyką i promocją województwa, budżetem i finansami województwa.

[email protected]

FacebookNOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE