WIELKOPOLSKIE


WIELKOPOLSKIE

Wielkopolska to obok Małopolski najważniejsza kraina Polski, w której aż kipi od niezwykłych ludzi i historii. To aż trzyipółmilionowe, ogromne województwo, które w Sejmie reprezentuje przewodniczący Nowoczesnej Adam Szłapka. Poza parlamentarzystą, Wielkopolska ma także aktywną, regionalną Nowoczesną, którą prowadzi Bartłomiej Ignaszewski.

WIELKOPOLSKIE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

FACEBOOK NOWOCZESNA POZNAŃRADNE I RADNI SAMORZĄDÓW LOKALNYCH


Radny Miasta Poznania

Bartłomiej Ignaszewski

Przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki Rady Miasta Poznania. Szef regionalnych struktur Nowoczesnej. Urodziny poznaniak, który nie wyobraża sobie życia w innym mieście. Na co dzień trenuje siatkówkę!

[email protected]

profil Twittera

profil Facebooka


Radny Miasta Poznania

Wojciech Chudy

Jestem przewodniczącym Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Miasta Poznania. Zajmuję się tematyką bezpieczeństwa na terenie Poznania oraz sprawami związanymi z zagospodarowaniem przestrzennym.

[email protected]

profil Twittera

profil Facebooka


Radny Miasta Leszna

Tomasz Mikołajczak

Szczególną uwagę poświęcam dwóm zagadnieniom: gospodarka i ekologia. Staram się, żeby miasto racjonalnie gospodarowało środkami publicznymi. Inicjuje działania w zakresie czystego powietrza i piętnuję plany niepotrzebnych wycinek drzew.

[email protected]

profil Twittera

profil Facebooka


Wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy Kępno

Marcin TycRadny Rady Miasta Kościana

Patryk PiaseckiRadna Rady Miasta Konina

Monika KosińskaCzłonek Rady Powiatu Gnieźnieńskiego

Janusz BukowskiRadna Rady Miasta Kórnika

Magdalena Kosakowska
NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE