Debatować powinni wszyscy liderzy

07/10/2015

[trx_video url=”https://youtu.be/Cdpfz6uNF30″ autoplay=”off” title=”off”]

Mówiąc do milionów ludzi, trzeba wiedzieć kim samemu się jest.

Telewizja informacyjna w bardzo mocny sposób kształtuje nasz obraz świata. I powinna pokazywać rzeczywistość, a nie jej dogodny fragment.
Według wszystkich sondaży, w parlamencie znajdzie się kilka ugrupowań, a nie tylko PiS i PO.

Debaty na temat rozwiązań dla Polski, czyli Nas Wszystkich, powinny odbywać się przy udziale liderów wszystkich partii. Bo każda, nawet ta najmniej racjonalna i najtrudniejsza w dyskusji, ma według sondaży swoich Wyborców.
Im tak samo należy się udział w publicznej dyskusji. Rolą dziennikarzy jest nadanie jej możliwie najbardziej kulturalnego i zrozumiałego dla Społeczeństwa tonu.

Tym jest demokracja.
Tym jest rzetelność mediów.
Tym jest misja dziennikarska.

Na scenie politycznej jest więcej opcji niż PO i PiS.NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE