Noc Muzeów: Odwiedź Nowoczesną w Sejmie

10/05/2016

14 maja Sejm Rzeczypospolitej Polskiej serdecznie zaprasza na „Noc Muzeów”. Tym razem wyjątkową atrakcją będzie możliwość wejścia do gabinetu Przewodniczącego Klubu Poselskiego Nowoczesna Ryszarda Petru – pok. 143.

Jak co roku w godzinach wieczornych i nocnych będzie można odwiedzić gmachy przy ulicy Wiejskiej. Zwiedzającym udostępnione zostaną m.in. hall główny, galeria Sali Posiedzeń Sejmu i Sala Kolumnowa. Zwiedzający tego wieczoru gmach Sejmu będą mieli wyjątkową możliwość wejścia do gabinetu Przewodniczącego Klubu Poselskiego Nowoczesna – pok. 143. W tym pomieszczeniu oficjalnych gości i zagraniczne delegacje podejmuje Ryszard Petru. Dla wszystkich chętnych otwarte zostaną również pomieszczenia Klubu Poselskiego, będące na co dzień miejscem pracy i spotkań posłów Nowoczesnej.

Tego dnia można przyjść i zostawić kartkę z wiadomością dla Ryszarda Petru.

Zapraszamy na wizytę Sejmu z Nowoczesną w nocy z 14 z 15 maja w g. 19:00 – 1:00. Uwaga! Wszystkie osoby wchodzące do budynku muszą mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość oraz poddać się kontroli pirotechnicznej.NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE