Noc Muzeów: Odwiedź Nowoczesną w Sejmie

14 maja Sejm Rzeczypospolitej Polskiej serdecznie zaprasza na „Noc Muzeów”. Tym razem wyjątkową atrakcją będzie możliwość wejścia do gabinetu Przewodniczącego Klubu Poselskiego Nowoczesna Ryszarda Petru – pok. 143.

Jak co roku w godzinach wieczornych i nocnych będzie można odwiedzić gmachy przy ulicy Wiejskiej. Zwiedzającym udostępnione zostaną m.in. hall główny, galeria Sali Posiedzeń Sejmu i Sala Kolumnowa. Zwiedzający tego wieczoru gmach Sejmu będą mieli wyjątkową możliwość wejścia do gabinetu Przewodniczącego Klubu Poselskiego Nowoczesna – pok. 143. W tym pomieszczeniu oficjalnych gości i zagraniczne delegacje podejmuje Ryszard Petru. Dla wszystkich chętnych otwarte zostaną również pomieszczenia Klubu Poselskiego, będące na co dzień miejscem pracy i spotkań posłów Nowoczesnej.

Tego dnia można przyjść i zostawić kartkę z wiadomością dla Ryszarda Petru.

Zapraszamy na wizytę Sejmu z Nowoczesną w nocy z 14 z 15 maja w g. 19:00 – 1:00. Uwaga! Wszystkie osoby wchodzące do budynku muszą mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość oraz poddać się kontroli pirotechnicznej.