400 mld zabraknie ZUS-owi na wypłatę świadczeń.

26/02/2016

400 mld złotych.
Tyle zabraknie ZUS-owi w ciągu najbliższych pięciu lat na wypłatę świadczeń.

Ale jak widać, to jeszcze za mało, bo mimo bólu głowy wicepremiera Morawieckiego, który rakiem wycofuje się z wyborczych obietnic, PiS brnie w finansowa katastrofę zapowiadając obniżenie wieku emerytalnego.

Platforma Obywatelska deklaruje, że będzie przeszkadzać we wszystkim Rządowi. Jedną z form przeszkadzania jest wymaganie od PiS-u realizacji obietnic wyborczych lub składanie projektów ustaw zgodnych z programem wyborczym PiS.

Polska to nie piaskownica. Nie chodzi o to, by robić na złość konkurencji.

Mam jedną prośbę do Posłów i Posłanek PiS-u:
nie realizujcie wyborczych obietnic.
I tak wszyscy wiemy, że były ściemą. To najlepsze, co w tej kadencji możecie zrobić.

Im mniej „dobrej zmiany”, tym łatwiej będzie później posprzątać…NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE