BARBARA DOLNIAKPOSŁANKA NOWOCZESNEJ

BARBARA DOLNIAK

Prawniczka i sędzia, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studiów podyplomowych: w zakresie prawa Unii Europejskiej na Uniwersytecie Śląskim, public relations oraz prawa cywilnego. Przez ponad 25 lat, w latach 1987–2015, wykonywała zawód sędziego i angażowała się w działalność na rzecz społeczności lokalnej oraz charytatywną. W 2015, kandydowała do Sejmu z ramienia Nowoczesnej w okręgu nr 32. Zyskała zaufanie 15752 wyborców, zdobywając mandat poselski.

W wyborach parlamentarnych 2019 startowała z „dwójki” w okręgu sosnowieckim, ale zajęła pierwsze miejsce zdobywając ponad 39 tysięcy głosów! W 2023 z powodzeniem ubiegała się o poselską reelekcję również z ramienia Koalicji Obywatelskiej otrzymując 37 470 głosów.
06 czerwca 2022

BĘDZIN

Po intensywnym weekendzie w stolicy Wielkopolski, dzień pracy w będzińskim biurze poselskim wypełniony spotkaniami z mieszkańcami.


25 czerwca 2022

BĘDZIN

Zakończenie Roku Harcerskiego Komendy Hufca ZHP Ziemi Będzińskiej.


15 czerwca 2022

DĄBROWA GÓRNICZA

Zagłębiowski Kącik Historyczny Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.


KONTAKT

Biuro Poselskie
ul. Sączewskiego 25
42-500 Będzin
telefon: 517-369-700
mail: [email protected]
NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE