O przedsiębiorcach… Katarzyna Lubnauer dla Rzeczypospolitej

07/06/2021
O przedsiębiorcach... Katarzyna Lubnauer dla Rzeczypospolitej
Trzeba instytucjonalnie, np. tworząc miejsca w żłobkach oraz rozszerzając urlop ojcowski, pomóc matkom wracać do pracy. Trzeba zdjąć ideologiczne ograniczenia w rozwoju przedsiębiorczości, takie jak zakaz handlu w niedziele.

Potrzebujemy całkowitej zmiany podejścia do szkoły XXI wieku, która powinna w większym stopniu uczyć współpracy, komunikacji, krytycznego spojrzenia na informacje i kreatywnego myślenia.
Trzeba jak najszybciej odejść od węgla, tworząc dla obywateli szansę na bycie producentami energii przez rozwój energetyki prosumenckiej, ale też wspierać oszczędzanie przez termoizolację budynków i budowę domów pasywnych.
Przeczytajcie całość tekstu klikając w link poniżej:


NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE