Nowoczesna domaga się sprostowania i przeprosin od Wiadomości TVP

15/11/2016

Nowoczesna stanowczo protestuje przeciwko zmanipulowaniu wypowiedzi posła Ryszarda Petru, przewodniczącego Nowoczesnej, która miała miejsce w głównym wydaniu Wiadomości TVP wyemitowanym w dniu 14 listopada 2016 r., o godz. 19:30, w materiale „Walka o władzę w KOD”, dotyczącym m.in. relacji KOD i Nowoczesnej.

[pdf-embedder url=”https://nowoczesna.org/wp-content/uploads/2016/11/Nowoczesna_List.pdf” title=”nowoczesna_list”]NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE