Nowoczesna świętowała Dzień Wolności w całej Polsce

05/06/2016

Potrzebne jest zatrzymanie tej zmiany i zrobienie naprawdę czegoś dobrego dla Polski. Bo nie wystarczy zatrzymać PiS, ale trzeba zaproponować Polakom dobrobyt, lepszą perspektywę. Być może będzie potrzebna swego rodzaju rewolucja, żeby obalić PiS, ale na razie robimy tę rewolucję pokojową, tu, teraz na Placu Bankowym ponad podziałami, z Komitetem Obrony Demokracji – powiedział Ryszard Petru podczas marszu zorganizowanego 4 czerwca w Warszawie przez KOD i byłych Prezydentów pod hasłem „Wszyscy dla Wolności”.

Przewodniczący partii, posłowie oraz członkowie i sympatycy Nowoczesnej świętowali sobotni Dzień Wolności, czyli 27. rocznicę pierwszych w powojennej historii Polski częściowo wolnych wyborów, uczestnicząc w specjalnych wydarzeniach w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Szczecinie, Gdańsku i Łodzi.

Dziękujemy Wam za wspólne uczczenie tej ważnej w historii naszego kraju rocznicy!
My, Naród, pokazaliśmy, że jest nas więcej niż garstka.NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE