Paweł Rabiej nowym rzecznikiem Nowoczesnej Ryszarda Petru

28/10/2016

Od 31 października 2016 r. funkcję Rzecznika Nowoczesnej będzie pełnił członek zarządu partii Paweł Rabiej.

Na piątkowej konferencji prasowej w Sejmie Kamila Gasiuk-Pihowicz poinformowała o swojej rezygnacji ze stanowiska Rzecznika Nowoczesnej oraz, że stanowisko obejmie Paweł Rabiej, członek zarządu partii.

– Objęłam funkcję rzecznika, w momencie, gdy nie było jeszcze przesądzone czy Nowoczesna w ogóle wejdzie do parlamentu. Dziś Nowoczesna jest główną siłą opozycji. Cieszę się, że mogłam swoją pracą pomóc w osiągnięciu tego. Obecnie czas skupić się na nowych wyzwaniach. Nowemu rzecznikowi życzę powodzenia i sukcesów w nowych obowiązkach – mówiła posłanka Gasiuk-Pihowicz.

Paweł Rabiej podziękował Kamili Gasiuk-Pihowicz za wzorowe pełnienie dotychczasowej funkcji oraz poinformował, że w przyszłym tygodniu spotka się z dziennikarzami i przedstawi działania związane z nową polityką medialną partii.NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE