Ruszamy z akcją Tu Jest Przyszłość!

26/02/2023
Nowoczesna Ruszamy z akcją Tu Jest Przyszłość 2

W całej Polsce, w każdym regionie i w każdym województwie spotkamy się z Wami na otwartych spotkaniach w ramach akcji Tu Jest Przyszłość.

Zaczęliśmy od Łódzkiego, następne na liście – w dnach 10-11 marca – jest Wielkopolskie, a po nim przyjdzie czas na Śląskie, Opolskie i Kujawsko-Pomorskie. Bezpośredni kontakt z wyborcami to to, co odróżnia nas od PiS. Nie boimy sie niewygodnych pytań i prawdziwych obywateli na sali. Możecie przekonać się sami – odwiedźcie nas! Śledźcie aktywności naszych posłanek i posłów, żeby nie przegapić kolejnych spotkań.

Znajdziecie je także tutaj: https://tujestprzyszlosc.pl/.NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE