Nowoczesna wspiera Ranking Szkół Przyjaznych LGBT!

09/03/2023
Nowoczesna Nowoczesna wspiera Ranking Szkół Przyjaznych LGBT

Trwa piąta edycja Rankingu Szkół Przyjaznych LGBTQ+! Każdy może wziąć udział w badaniu przygotowanym przez Fundację GrowSpace i ocenić swoją szkołę wypełniając krótką ankietę. Przedstawicielem Nowoczesnej wspierającym inicjatywę w województwie łódzkim jest Adrian Niewiadomski.


Badanie ma na celu ułatwienie przyszłym rocznikom wyboru szkoły średniej, popularyzację bezpiecznych szkół, zwiększenie świadomości tematu zdrowia psychicznego, tolerancji, antydyskryminacji oraz napędzanie chęci zmian w szkołach. Na uzupełnianie ankiet uczniowie mają czas od 20.02.2023 r. do 20.05.2023 r. Nie zwlekajcie – wypełnijcie ankietę i prześlijcie ją znajomym!

Link do akcji: https://lgbtplusme.com/pl/ranking/plNOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE