Ryszard Petru: Opozycja musi współpracować w imię polskiej racji stanu

27/04/2017

Chciałbym zaapelować do wszystkich naszych zwolenników, sympatyków i członków o udział w demonstracji wolnościowej 6 maja o godz. 13.00 w Warszawie – powiedział w czwartek 27 kwietnia Ryszard Petru.

Lider Nowoczesnej powiedział, że demonstracja pokaże w Polsce, ale i w Europie, że opozycja w kraju, mimo istotnych różnic programowych, działa wspólnie i pokazuje wszystkim, że trzeba współpracować i działać w imię polskiej racji stanu.
6 maja, jak blisko rok temu, bądźmy wszyscy razem o godz. 13.00 na placu Bankowym w Warszawie. – zaapelował R. Petru.

Przypomnijmy, 7 maja 2016 roku w marszu KOD i opozycji „Jesteśmy i będziemy w Europie” wzięło udział prawie ćwierć miliona obywateli.NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE