Ustawa o prokuratorze generalnym ułatwia inwigilację Obywateli

29/12/2015

Witamy w Państwie Wielkiego Brata.

Sugeruję dobrze przemyśleć najbliższe listy zakupów wysyłane rodzinie za pośrednictwem sieci.

Już wkrótce, dzięki ustawie o prokuratorze generalnym, nadgorliwy urzędnik będzie mógł dopatrzeć się w niej znamion przestępstwa. I kolejne 18 miesięcy sprawdzać co kupujecie, z kim rozmawiacie, co Was porusza.
38 mln haków na Obywateli, pod nadzorem Antoniego Macierewicza i Zbigniewa Ziobro. A w praktyce Jarosława Kaczyńskiego.

Po to jest potrzebny zamach na niezawisłość Trybunału Konstytucyjnego.
Argument o potencjalnym odrzuceniu przez TK ustawy „500 zł na dziecko” jest polityczną ściemą i demagogią.

Rząd nie złożył do dziś żadnego projektu ustawy. W teczce z ustawami, którą machała przed wyborami Premier Szydło, nic nie było.

Ustawy przegłosowane przez PiS są projektami poselskimi a nie rządowymi, pisanymi na kolanie i korygowanymi chwilę później w Sejmie poprawkami do poprawek.

PiS ma 3 cele do zrealizowania:
1.całkowita władza
2.zniszczenie demokracji
3.zemsta Jarosława KaczyńskiegoNOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE