Witold Zembaczyński ujawnił PiS-owską ośmiornicę w Opolu!

17/09/2021
5d5eaacb10b51_o,size,969x565,q,71,h,c32362

Wiemy, że kolesiostwo, nepotyzm i układy to marka partii rządzącej. Niedawno naszemu parlamentarzyście udało się rozpracować sieć nielegalnego finansowania podmiotów związanych z Solidarną Polską i Zbigniewem Ziobro ze środków samorządowych!

Zembaczyński podkreśla, że nad zdemaskowaniem opolskiej ośmiornicy, pracowało wiele niezależnych od siebie instytucji. Wolne media, dziennikarskie śledztwo, a także raport NIK na temat Funduszu Sprawiedliwości. Rolę odegrały też jego interpelacje i rozmowy
o ofiarach i pokrzywdzonych tego skandalicznego układu.

Cała ta afera pokazuję, jak ważne jest połączenie sprawnej opozycji, skutecznych instytucji państwowych i wolnych mediów. Niestety, w ostatnich latach każdy z tych komponentów był atakowany przez władzę.

Sprawdźcie szczegóły na facebooku Witolda Zembaczyńskiego:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=411662453682810&set=a.364598908389165

 NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE