Za nami najdroższe święta!

28/12/2022
Nowoczesna - Za nami najdroższe święta 1

Te święta były dla milionów obywateli Polski skromniejsze i oszczędniejsze, niż dotychczas. Przez szalejącą inflację, drożyznę i ignorancję Adama Glapińskiego, największego w historii szkodnika w historii polskiej waluty, na wigilijnych stołach i pod choinkami Polek i Polaków było po prostu mniej.

Z tej okazji przypomnieliśmy wszystkim o akcji Nowoczesnej i Młodych Nowoczesnych „Drogi Premierze”, podczas której w całej Polsce pokazywaliśmy paragony ze zwykłych, codziennych zakupów. Politycy PiS są już tak odklejeni od rzeczywistości, że zapewne nie odwiedzali sklepów spożywczych od lat, nie mówiąc już o znajomości cen – dlatego założyliśmy, że nie zaszkodzi im przypomnieć. Tylko i wyłącznie PiS, Kaczyński, Morawiecki i Glapiński, odpowiadają za absurdalny wzrost cen i rekordową w skali Europy inflację. Koniec PiS-u to koniec chaosu w Polskiej gospodarce i finansach. To piękna perspektywa, dlatego musimy wygrać nadchodzące wybory!NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE