Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych na temat przyszłości energetyki wiatrowej w Polsce

21/03/2016

Nowoczesna zaprasza na otwarte konsultacje społeczne pt. „Czy energetyka wiatrowa przestanie się rozwijać? – zagrożenia związane z poselskim projektem Ustawy o inwestycjach w elektrownie wiatrowe ”.
Celem konsultacji jest dyskusja nad procedowanym obecnie projektem ustawy o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Wnioski z konsultacji będą punktem odniesienia do dalszych działań podejmowanych w Sejmie przez parlamentarzystów z Klubu Poselskiego Nowoczesnej Ryszarda Petru.

Konsultacje odbędą się 29 marca 2016 r. w godz. 11.00 – 14.00 w Sejmie RP, ul. Wiejska 4/6/8, budynek G, sala 14. Do udziału w konsultacjach zapraszamy ekspertów, przedsiębiorców zajmujących się energetyką wiatrową, przedstawicieli organizacji społecznych oraz środowisk skupiających producentów energii wiatrowej w Polsce. Udział w konsultacjach prosimy potwierdzić do dnia 25 marca 2016 r. (piątek) do godz. 15.00 pod adresem: [email protected] Prosimy o zaznaczenie w zgłoszeniu mailowym daty konsultacji.

Serdecznie zapraszamy.NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE