Nowoczesna rozpoczyna wizyty w Polsce. 19 marca będziemy w Krakowie

17/03/2016
Lider Nowoczesnej wraz z posłami ugrupowania odwiedzi w pierwszym półroczu 2016 roku 7 miast wojewódzkich.  W najbliższą sobotę wizyta w stolicy Małopolski.

Wiosenną ofensywę polityczną Nowoczesnej rozpoczęliśmy  wystąpieniem przewodniczącego w dniu 6 marca w Sejmie. Spotkania w poszczególnych są otwarte dla mieszkańców i sympatyków Nowoczesnej. Już w sobotę, 19 marca o g. 11:30 zapraszamy do Krakowa. W Starej Zajezdni krakowianie będą mogli spotkać się i porozmawiać z posłami Nowoczesnej: Ryszardem Petru, Jerzym Meysztowiczem, Kamilą Gasiuk-Pihowicz i Moniką Rosą. Poniżej terminy kolejnych spotkań Nowoczesnej w kraju:
Marzec:
19 marca (sobota), g. 11.30 – Kraków
 
Kwiecień:
2 kwietnia (sobota), g.12.00 – Wrocław
8 kwietnia (piątek), 18.00 – Katowice
23 kwietnia (sobota), g.12.00 – Gdańsk
 
Maj:
5 maja (czwartek), g.18.00 – Poznań
14 maja (sobota), g.12.00 – Łódź
28 maja (sobota), g.12.00 – Warszawa
Zapraszamy!


NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE