Zaszczepimy się, bo tęsknimy za wolnością!

07/05/2021
nowoczesna-010

Już od roku zmagamy się z konsekwencjami pandemii. Gwałtownie zmieniła ona nasze życie w niemal wszystkich aspektach jego funkcjonowania. Doprowadziła do bankructwa wiele przedsiębiorstw, zaburzyła płynność finansową gospodarstw domowych, a nawet pozbawiła środków do życia. Oprócz tego odebrała nam wolność – ograniczyła życie towarzyskie i utrudniła kontakty międzyludzkie.

Dlatego Młodzi .Nowocześni zachęcają Polki i Polaków do wzięcia udziału w szczepieniach. Ruszają z akcją “Zaszczepię się, bo tęsknię za wolnością”. Jest to jedyna droga do poprzedniego sposobu funkcjonowania. Powstrzymanie epidemii pozwoli również na otwarcie gospodarki.

Wspieramy konsensus naukowy i potępiamy wszelkie manipulacje półprawdami. Szczepionka to nasza jedyna szansa na odzyskanie wolności – dlatego zachęcamy do zaszczepienia się w najbliższym możliwym terminie. Odczuliśmy już wystarczająco dużo konsekwencji pandemii. To od nas zależy, czy zachowamy się jak racjonalni obywatele dbający o dobro społeczności, czy wybierzemy drogę fake newsów. Dla nas decyzja jest prosta – zaszczepimy się, bo tęsknimy za wolnością!NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE