Zaszczepimy się, bo tęsknimy za wolnością!

Zaszczepimy się, bo tęsknimy za wolnością!

Już od roku zmagamy się z konsekwencjami pandemii. Gwałtownie zmieniła ona nasze życie w niemal wszystkich aspektach jego funkcjonowania. Doprowadziła do bankructwa wiele przedsiębiorstw, zaburzyła płynność finansową gospodarstw domowych, a nawet pozbawiła środków do życia. Oprócz tego odebrała nam wolność – ograniczyła życie towarzyskie i utrudniła kontakty międzyludzkie.

Dlatego Młodzi .Nowocześni zachęcają Polki i Polaków do wzięcia udziału w szczepieniach. Ruszają z akcją “Zaszczepię się, bo tęsknię za wolnością”. Jest to jedyna droga do poprzedniego sposobu funkcjonowania. Powstrzymanie epidemii pozwoli również na otwarcie gospodarki.

Wspieramy konsensus naukowy i potępiamy wszelkie manipulacje półprawdami. Szczepionka to nasza jedyna szansa na odzyskanie wolności – dlatego zachęcamy do zaszczepienia się w najbliższym możliwym terminie. Odczuliśmy już wystarczająco dużo konsekwencji pandemii. To od nas zależy, czy zachowamy się jak racjonalni obywatele dbający o dobro społeczności, czy wybierzemy drogę fake newsów. Dla nas decyzja jest prosta – zaszczepimy się, bo tęsknimy za wolnością!