21 maja w Katowicach porozmawiajmy o lepszej Polsce!

18/05/2016

Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie z Ryszardem Petru i posłami Nowoczesnej, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 maja o godz. 11 w Katowicach w Klubie Królestwo (rondo im. gen. J. Ziętka).

Spotkanie będzie doskonałą okazją, by o lepszej Polsce, programie Nowoczesnej i wspólnych inicjatywach podejmowanych w ramach koalicji Wolność, Równość, Demokracja, współtworzonej z KOD, porozmawiać z posłami Nowoczesnej z województwa śląskiego: Barbarą Dolniak, Moniką Rosą, Martą Golbik, Pawłem Kobylińskim i Mirosławem Suchoniem.

Każdy będzie miał okazję, by zadać pytanie Ryszardowi Petru i posłom Nowoczesnej, a także w specjalnej ankiecie podzielić się swoją wizją Polski, w jakiej chciałby żyć.

Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku >>NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE