Nowoczesna otworzyła swoje podwoje w Sejmie w Noc Muzeów

15/05/2016

Nowoczesna jako jedyny klub poselski w Sejmie otworzył swoje podwoje na ‪‎Noc Muzeów‬. Do 1:00 w nocy z 14 na 15 maja odwiedziło nas ponad 3000 gości.

Uczestnicy Nocy Muzeów w Sejmie zobaczyli, gdzie pracują nasi posłowie, którzy również nie zawiedli i przybyli, by oprowadzić gości po miejscu, gdzie na co dzień pracują dla Polski. Gratką była możliwość zajęcia fotela w gabinecie Ryszarda Petru i napisanie do niego wiadomości na kartkach. Dostaliśmy ich ponad tysiąc. Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili Noc Muzeów z Nowoczesną.NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE