Adam Szłapka wygrywa długą walkę z TVP i ujawnia zarobki Kurskiego!

05/03/2021
z26831302FBW

To była długa walka, a ilość zignorowanych przez TVP wniosków trudno zliczyć na palcach obu rąk, ale w końcu udało się! Telewizja publiczna ujawniła naszemu przewodniczącemu, ile zarabia rządowy minister propagandy, Jacek Kurski.

Łącznie prawie 3 miliony złotych! Tyle od 2016 roku otrzymał Kurski za szerzenie nienawiści i zmonopolizowanie jedynego, słusznego przekazu w Polsce gminnej i powiatowej. To obrzydliwy przykład wschodniego, polityczno-medialnego sojuszu na wzór najgorszych oligarchów.

Jacek Kurski zostanie w swoim czasie rozliczony z każdej złotówki! Teraz mamy na ich istnienie twarde dowody.NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE