Z pomocą Nowoczesnych powstają kolejne sklepy socjalne!

05/03/2021
Sklep-socjalny-spichlerz-20-1024x720

W czasie pandemii tysiące osób pozostaje bez pracy, a państwo, zamiast im pomóc, tworzy fikcyjne tarcze, ogranicza prawo aborcyjne i przejmuje media regionalne. Dlatego jednoznacznie opowiadamy się za wyjątkową formą pomocy, jaką są sklepy socjalne!

Jeden z pierwszych takich sklepów – w których osoby potrzebujące mogą kupić wiele produktów po obniżonych cenach – otwarto niedawno w Katowicach, gdzie twórców sklepu wspierała nasza posłanka Monika Rosa. Teraz o kolejne sklepy, m. in. w Włocławku i Bydgoszczy walczą nasze radne, Agnieszka Jura-Walczak oraz Joanna Czerska-Thomas. Podobna inicjatywa jest też realizowana w Warszawie.

Zachęcamy wszystkich do wspierania inicjatywy sklepów socjalnych także w swoich regionach!NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE