Jacek Protasiewicz dołącza do Klubu Poselskiego Nowoczesna

19/12/2018

Jacek Protasiewicz dołączył do Klubu Poselskiego Nowoczesna. – Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Dziękuję Jackowi Protasiewiczowi, PSLowi i Unii Europejskich Demokratów. Chcemy zbudować koalicję, która pokona PiS i da Polakom perspektywę na lepszą Polskę. Taka koalicja będzie tym silniejsza, im silniejsze będą jej składowe. Jeżeli będziemy autonomiczny bytami, które mają różne oferty dla Polaków i pokazują, że można się pięknie różnic, to mamy szansę pokazać Polakom, że mamy dla nich realną ofertę i możemy zwyciężyć. – mówiła podczas konferencji prasowej w Sejmie Katarzyna Lubnauer.NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE