Jesteśmy #6LatPoTorwarze i jesteśmy z tego dumni! Przypominamy nasze najważniejsze punkty programowe!

26/05/2021
6 lat po Torwarze

6 lat temu na warszawskim Torwarze odbyła się konwencja, na której ogłosiliśmy otwarcie projektu politycznego Nowoczesna! Mija 6 lat, a my wiemy, że udało nam się wpłynąć na polską politykę! W całym kraju mamy setki zaangażowanych samorządowców, a w parlamencie nasi posłowie są częścią największego opozycyjnego klubu. Walczymy o nowoczesną Polskę i liberalizm dlatego, że wierzymy, że lepsza Polska jest możliwa!

 

W najbliższym czasie na naszym Facebooku będziemy przypominać nasze punkty programowe dotyczące m. in. szkoły, środowiska, praw kobiet i mniejszości, handlu i integracji europejskiej! Śledźcie nasze social media i przekonajcie się sami: KLIK!NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE