„Jesteśmy i Będziemy w Europie” – liderzy opozycji zapraszają na marsz KOD 7 maja

29/04/2016

[trx_video url=”https://youtu.be/J0UAbC9s2v4″ autoplay=”off” title=”off”]

Nie damy się wypchnąć z Europy, dlatego zapraszamy wszystkich na wspólny marsz 7 maja o 13:00 w Warszawie. Ten marsz musi być ponad podziałami partyjnymi i politycznymi. – mówił w czwartek przed gmachem Sejmu lider Nowoczesnej Ryszard Petru. Ugrupowania opozycyjne będą obecne na marszu KOD 7 maja.

To bardzo ważne, abyśmy pokazali, że ludzi dobrej woli jest więcej. Apeluję byśmy przynieśli jak najwięcej sztandarów UE i flag Polski. Nie możemy pozwolić, aby ten patriotyzm został zawłaszczony. Zaczynamy o 13:00 7 maja. Ale to nie będzie jedyny marsz, ten marsz będzie trwał, to będzie długi marsz do tego, aby było normalnieNOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE