Jesteśmy już po Konwencji Krajowej Nowoczesnej 2022!

04/04/2022
DSC_9724

W miniony weekend 1-3 kwietnia miała miejsce Konwencja Krajowa Nowoczesnej i towarzyszące jej wydarzenia polityczne, debaty i szkolenia. Na przewodniczącego ponownie wybrano Adama Szłapkę, przegłosowano też skład organów partyjnych.

Na konwencji gościliśmy również przewodniczących partii tworzących Koalicję Obywatelską: Donalda Tuska, Barbarę Nowacką i Urszulę Zielińską. W piątek, przed konwencją, odbyła się debata ALDE, a w niedzielę dla uczestników konwencji zorganizowaliśmy liczne szkolenia.

Konwencja podjęła również uchwały dotyczące konfliktu na Ukrainie, przyjęciu waluty Euro, nowego ładu i innych bieżących tematów.

Możecie sprawdzić więcej relacji z konwencji na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/Nowoczesna.oficjalnie.NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE