Nowoczesna chce komisji śledczej w sprawie działalności Kas SKOK

14/06/2017

Upadek kolejnych Kas SKOK ujawnia  największą aferę finansową współczesnej Polski.

Zamieszaniu w nią są politycy związani z PiS – mówią posłowie Nowoczesnej Paweł Pudłowski i Piotr Misiło. Dlatego posłowie Nowoczesnej  wraz z posłami  PSL i UED złożyli do Marszałka Sejmu wniosek projektu uchwały Sejmu w sprawie powołania Komisji Śledczej w celu zbadania prawidłowości o legalności działań organów i instytucji publicznych wobec podmiotów nadzorowanych przez Krajową Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową.

[pdf-embedder url=”https://nowoczesna.org/wp-content/uploads/2017/06/Uchwała-SKOK.pdf” title=”Uchwała – SKOK”]NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE