Nowoczesna z projektem uchwały ws. strategii integracji Rzeczypospolitej Polskiej ze strefą euro

22/03/2017

Oczekujemy pilnego wypracowania rozwiązań, które wzmocnią pozycję Polski w Unii Europejskiej, zwiększą dobrobyt i bezpieczeństwo Polaków, a także pokój i stabilizację na naszym kontynencie. Działania rządu powinny przyczynić się do realizacji strategicznego celu państwa, jakim jest dalsza integracja Polski z Unią Europejską i strefą Euro. – czytamy w projekcie uchwały autorstwa Nowoczesnej.

[pdf-embedder url=”https://nowoczesna.org/wp-content/uploads/2017/03/projekt-uchwały-Nowoczesna-złozony-22.03.2017.pdf” title=”projekt uchwały Nowoczesna złozony 22.03.2017″]

 NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE