Nowoczesna – Zespół ds. wyjaśnienia afery SKOK

10/07/2017

7 lipca 2017 roku Nowoczesna powołała Parlamentarny Zespół ds. Wyjaśnienia Nieprawidłowości w Krajowej Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej.

Celem nowo powołanego zespołu jest przede wszystkim zbadanie i ocena prawidłowości oraz legalności działań organów i instytucji publicznych, w szczególności Ministra Finansów, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji i podległych im funkcjonariuszy publicznych, wobec podmiotów nadzorowanych przez Krajową Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową.

[pdf-embedder url=”https://nowoczesna.org/wp-content/uploads/2017/07/zespół-SKOK.pdf”]NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE