Ponad 100 000 lajków na Facebook, Nowoczesna w górę

24/11/2015

100 001 lajków.
Tyle osób od wczoraj od godz 23:58 lubi tę stronę 🙂

A poparcie dla Nowoczesnej idzie w górę.
Dziękuję wszystkim.

To dla mnie prawdziwa przyjemność rozmawiać z Wami. Wasze komentarze, nawet te mniej przychylne, są bardzo ważnym źródłem wiedzy o Waszych opiniach i oczekiwaniach.
Nie pozwalają zapomnieć, że polityka jest służbą publiczną a nie sprawowaniem władzy.

Posłowie Nowoczesnej rozumieją swoją rolę.

Przygotowaliśmy wniosek zaskarżający ustawę o Trybunale Konstytucyjnym. Dziś zbieramy pod nim podpisy.
Dodatkowo przekazaliśmy go 9 organom posiadającym uprawnienia zaskarżające.

30 listopada w Sali Kolumnowej Sejmu RP, wspólnie z prof. Ewą Łętowską (byłym Rzecznikiem Praw Obywatelskich i byłym Sędzią Trybunału Konstytucyjnego) oraz zaproszonymi ekspertami przeprowadzimy konsultacje społeczne w sprawie ochrony porządku prawnego w Polsce oraz metod przeciwdziałania naruszaniu Konstytucji RP.

Omówimy również sposoby ochrony mediów przed szkodliwymi propozycjami regulacji ustawowej oraz rolę i znaczenie kultury w mediach.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Po konsultacjach, przyjdzie czas na kolejne działania.NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE