Weź udział w akcji „PiS nie wygra z demokracją”

23/11/2015

Nie musicie być zwolennikami Nowoczesnej, by wziąć udział w tej akcji. Wystarczy, że nie zgadzacie się ze sposobem, w jaki Prawo i Sprawiedliwość dąży do totalnej władzy.

Nawet jeśli pozornie te działania nie zmieniają codziennego życia, są groźne dla demokracji i naszych swobód obywatelskich.
Raz przekroczoną przez polityków granicę, bardzo trudno przywrócić do prawidłowego stanu.

Weźcie udział w naszej akcji poprzez:
1. wpis komentarza „PiS nie wygra z demokracją” do wydarzenia „PiS nie wygra z demokracją” na stronie  www.facebook.com/PetruRyszard/events
2. pobierzcie zdjęcie z postulatami i wyślijcie je mailem na adres Kancelarii Premier RP: [email protected]

Pokażmy, że nie jest nam wszystko jedno i mamy świadomość jak cenne są swobody obywatelskie, wolność słowa i szacunek dla Obywateli.

 NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE