Posłanki i posłowie Nowoczesnej na inauguracji Sejmu IX kadencji.

12/11/2019
TeamPogrzeb

Nasze reprezentantki i reprezentanci  obecni i gotowi do pracy zasiedli w ławach sejmowych. O godzinie 12 Marszałek Senior rozpoczął posiedzenie Sejmu IX kadencji. Dzisiaj padną nazwiska wybranego prezydium Sejmu. 

Nowoczesną reprezentują w tej kadencji: przewodnicząca Katarzyna Lubnauer, sekretarz generalny Adam Szłapka, wiceprzewodniczący Witold Zembaczyński oraz członkinie i członkowie zarządu partii: Barbara Dolniak, Paulina Hennig-Kloska, Krzysztof Mieszkowski, Monika Rosa i Mirosław Suchoń.NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE