Publikujemy Księgę Prawdy o COVID-19

04/12/2020
Adnotacja 2020-12-04 151841

Księga Prawdy o COVID-19 to raport o działaniach rządu Prawa i Sprawiedliwości wobec drugiej fali epidemii .

Informujemy, jak to się stało, że wbrew informacjom propagandowym i zapewnieniom o przygotowaniu Polski na sytuację epidemiologiczną doszło do chaosu w ochronie zdrowia, utraty kontroli nad rozprzestrzenianiem się choroby, gwałtownego wzrostu zgonów. Pokazujemy mechanikę kryzysu, który jest wynikiem ciągu zaniechań i błędów o zasadniczym znaczeniu, popełnionych przez rządzących na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy. Wszelkie zapewnienia, że Polska na tle innych krajów dobrze radzi sobie z pandemią, okazały się w świetle faktów nieprawdziwe, a skutki niepodjętych decyzji, lekceważenia zagrożenia i niedbalstwa – tragiczne.

 

Całą księgę możecie przeczytać, klikając w link: Księga Prawdy o COVID-19NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE