Reaktywacja Młodych Nowoczesnych w kolejnym regionie!

05/10/2020
120849680_3403115269777216_1579986055736251018_n
W ostatnią sobotę, zarząd Młodych .Nowoczesnych, na czele z ich przewodniczącym Andrzejem Prendke, przyjechał do Wrocławia, by spotkać się z nowymi, dolnośląskimi strukturami naszej młodzieżówki. Oprócz rozmów na temat aktywności w regionie, Młodzi spotkali się z posłem Krzysztofem Mieszkowskim i wiceprzewodniczącym Nowoczesnej, Tadeuszem Grabarkiem.

Po spotkaniu młodzież wzięła udział w Marszu Równości głośno domagając się równych praw dla wszystkich! W tym tygodniu, w całej Polsce, Młodzi Nowocześni organizują także akcję #CzarnyTydzień #PogrzebOświaty. Będą zachęcać uczniów i studentów do przychodzenia na zajęcia na czarno. Weźcie udział razem z nami! 


NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE