Zarząd Nowoczesnej składa skargę do KRRiT

Zarząd Krajowy Nowoczesnej na dzisiejszym (31.01.2017 r.) posiedzeniu zdecydował o skierowaniu skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w związku z emisją w minioną sobotę w TVP Info programu „Studio Polska”.

W programie tym w bezprecedensowy sposób, poprzez prowokację dziennikarską red. Maciej Pawlicki przedstawił fałszywą informację pomawiającą i  zniesławiającą przewodniczącego Nowoczesnej Ryszarda Petru. Prowokacja red. Pawlickiego  jednocześnie godzi w dobre imię i wizerunek partii Nowoczesna.  Przypomnijmy, że osobną skargę na ten program skierowali do KRRiT posłowie Nowoczesnej.

Podczas posiedzenia Zarządu partii omówiony został stan przygotowań Nowoczesnej do nadchodzących wyborów samorządowych. Szef Sztabu wyborczego Sławomir Potapowicz przedstawił informację dotyczącą działań organizacyjnych partii zarówno na szczeblu centralnym jak i na poziomie struktur terenowych. [pdf-embedder url=”https://nowoczesna.org/wp-content/uploads/2017/01/pismo-nowoczesna-do-KRRIT.pdf” title=”pismo nowoczesna do KRRIT”]