Zarząd Nowoczesnej składa skargę do KRRiT

31/01/2017

Zarząd Krajowy Nowoczesnej na dzisiejszym (31.01.2017 r.) posiedzeniu zdecydował o skierowaniu skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w związku z emisją w minioną sobotę w TVP Info programu „Studio Polska”.

W programie tym w bezprecedensowy sposób, poprzez prowokację dziennikarską red. Maciej Pawlicki przedstawił fałszywą informację pomawiającą i  zniesławiającą przewodniczącego Nowoczesnej Ryszarda Petru. Prowokacja red. Pawlickiego  jednocześnie godzi w dobre imię i wizerunek partii Nowoczesna.  Przypomnijmy, że osobną skargę na ten program skierowali do KRRiT posłowie Nowoczesnej.

Podczas posiedzenia Zarządu partii omówiony został stan przygotowań Nowoczesnej do nadchodzących wyborów samorządowych. Szef Sztabu wyborczego Sławomir Potapowicz przedstawił informację dotyczącą działań organizacyjnych partii zarówno na szczeblu centralnym jak i na poziomie struktur terenowych.

[pdf-embedder url=”https://nowoczesna.org/wp-content/uploads/2017/01/pismo-nowoczesna-do-KRRIT.pdf” title=”pismo nowoczesna do KRRIT”]NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE