JOLANTA NIEZGODZKAPOSŁANKA NOWOCZESNEJ

JOLANTA NIEZGODZKA

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2017 objęła funkcję przewodniczącej zarządu osiedla Stare Miasto. Została też wiceprezeską Stowarzyszenia Dolnośląski Kongres Kobiet. W 2018 wybrana w skład Rady Miejskiej Wrocławia z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Od 2022 zasiada w Zarządzie Krajowym Nowoczesnej.

W wyborach parlamentarnych w 2023 uzyskała mandat posłanki X kadencji, startując z jedenastego miejsca na liście KO w okręgu wrocławskim i zdobywając 7262 głosy.
2 października 2021

WROCŁAW

Z Olgą Tokarczuk podczas 13. Marszu Równości pod hasłem „Chcemy całego życia”.


25 maja 2021

OŁAWA

Konferencja prasowa na oławskim Rynku – reakcja na wypowiedź Roberta Bąkiewicza, prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i redaktora naczelnego „Mediów Narodowych„ oraz członków Stowarzyszenia Roty Marszu Niepodległości skierowaną przeciwko osobom z Ukrainy pracującym w powiecie oławskim.


18 lipca 2022

Nowa Ruda

Spotkanie z Adamem Bodnarem podczas Festiwalu Góry Literatury.


KONTAKT

Biuro poselskie
ul. Ruska 51B/ 105
50-079 Wrocław
NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE