KRZYSZTOF MIESZKOWSKIPOSEŁ NOWOCZESNEJ

KRZYSZTOF MIESZKOWSKI

Krytyk teatralny, dziennikarz i parlamentarzysta. Wieloletni dyrektor Teatru Polskiego we Wrocławiu. Studiował kulturoznawstwo na Uniwersytecie Wrocławskim, angażował się w działalność NSZZ „Solidarność”. Mandat poselski wywalczył startując z Wrocławia, w wyborach parlamentarnych 2015. Zdobył 25 tysięcy głosów.

W 2019 roku uzyskał reelekcję, startując z listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu wrocławskim, gdzie zdobył 14 tysięcy głosów.
2 października 2021

WROCŁAW

Z Olgą Tokarczuk podczas 13. Marszu Równości pod hasłem „Chcemy całego życia”.


25 maja 2021

OŁAWA

Konferencja prasowa na oławskim Rynku – reakcja na wypowiedź Roberta Bąkiewicza, prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i redaktora naczelnego „Mediów Narodowych„ oraz członków Stowarzyszenia Roty Marszu Niepodległości skierowaną przeciwko osobom z Ukrainy pracującym w powiecie oławskim.


18 lipca 2022

Nowa Ruda

Spotkanie z Adamem Bodnarem podczas Festiwalu Góry Literatury.


KONTAKT

Biuro poselskie
ul. Ruska 51B/ 105
50-079 Wrocław
NOWOCZESNA

Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość.

Mamy potencjał i aspiracje – aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników.

Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze.

Jesteśmy częścią ALDE
PARTIA ALDEPROGRAM ALDE